Březen 2012

Juchů!

21. března 2012 v 11:39 | Christinne |  Christina
Už se moc hrozně moc těšim na sobotu. Teda jestli to výjde tak se těšim, jestli ne, tak nevadí. Za zkoušku nic nedám jak se říká:))
A článek přidám asi o víkendu ale málo, protože v sobotu tu nebudu a v neděli jdu bruslit♥ Sobotaaa:DNikdo není lepší než ona!♥ Jsme "BEST FRIENDS", teda aspoň já jí mám za tu nejlepší kámošku na světě!♥ Máme toho hodně společnýho!:D Třeba když koukáme na Mr.Beana nebo na Tele Tele tak ty hlášky!:DD Smějeme se hrozně:D I samy sobě:D Máme skvělý plány a tak. Nikdy bych jí za nic nevyměnila!♥


PS. Takže články přidám až budu mít kolem týdne čas;) Mějte a čáu ;*

Volba správného účesu

18. března 2012 v 10:06 | Christinne |  Kosmetika
Ahoj, tento článek není přednastavený, takže jsem tu teď na chvíli a toto připravila.

Nevíš jaký účes si zvolit, když jdeš ke kadeřnici? Když odcházíš tak jsi nasraná co to zase máš na hlavě?
Tak tady je "trochu nebo malá" rada na to jak si zvolit účes podle tvaru obličeje.

Omluvám se že jsou popisky malé, sice mají šířku dokonce 965x118 a na blog se dají jako malé.

celý článek*

Neděle - přednastavené?

17. března 2012 v 21:50 | Christinne |  Everything

Hezký večer - 21:21 - < jsem začla psát a teď je > 21:47 < jsem trochu pomalá co? Když si píšu na facebooku tak bohužel ano:D
Jak pokaždý píšu, že nestíhám apod. tak v neděli opravdu opravdu nebudu moci. Teda teda, mohla bych přidat malý článeček, ale pochybuji, možná ano, možná ne. Musím se učit opět na matiku. Brzo budem určitě psát čtvrtletku :/ Z geometrie, protože od začátku tohoto pololetí jí probíráme...skoro každý týden bereme jinou látku ... teďkon jsme v pondělí psali, v pondělí taky budem psát opět z trojúhelníku ale z jiné konstrukce. Zatím mám 3,3,3 a jsem za to ráda! Nemam žádnou 5 v matematice! "Zatím" . Takže to teď chci napsat "aspoň" do 4, hlavně ne 5. Ale teď zabočíme na dějepis. Píšeme taky písemku, ale nejhorší je, že píšeme vždycky z toho co probíráme 2-3 měsíce! A zeměpis ? To se musim nechat vyzkoušet abych mi vycházelo 3- aspoň, ale teď mi vychází skoro nejhorší známka už budu radši zticha...
A teď jsem si taky vzpoměla na to, že ještě si mam připravit na pondělí vyprávění na Němčinu buď : Ich , Hobby a ještě
něco , co si mam vybrat, máme mit aspoň 10 plynulejch vět.
*celý článek

Jak působíš s barvou rtěnky?

17. března 2012 v 15:50 | Christinne |  Kosmetika

Máš oblíbenou barvu rtěnky? Nebo používáš lesk? Nebo vůbec nepoužíváš na rty?
Připravila jsem článek , co o tobě říká barva rtěnky.
Já nenosím lesk. Je příšerný! Lepí se a nejhorší je když se mi přilepěj na pusu vlasy! Leze mi to na nervy. Používám lesk jen na chvíle, když jen potřebuji;*
Rtěnky také moc nepoužívám, ale v tomto článku Vám řeknu, co a jak.
Já osobně bych chtěla mít světlé rty. Takové světle růžové nebo béžové.
Já mám takové normální růžové a je tam lehký nádech červené.

Má inspirace!

17. března 2012 v 14:18 | Christinne |  Fashion
V tomto článku chci ukázat mojí inspiraci. No spíše lehčí a je docela levná!
Asi znáte : www.stilago.cz
Tak odtamtud jsem čerpala fotky podle mého vkusu.


Tyto šaty bych ihned ráda nosila, ale to musím zhubnout. Hlavně stehna. Líbí se mi střih i to, že jsou krátké. Zajímavá bodrá barva, mašle, která stahuje hezky boky a ještě krátké rukávky.

*celý článek

Ty špeky musí pryč! 12 neomylných příznaků, že jste to s dietou fakt přehnali!

17. března 2012 v 11:26 | Christinne |  Zdraví
Každá má vysněnou postavu!
Někdo kdo se narodí s tlustší postavou, tak za to nemůže, ale stejně může začít cvičit s ůsměvem a stejně něco shodí:)
Pro tento článek jsem se inspirovala v časopise JOY.
Teda musim se přiznat, že jsem něco okopčila, mám tam své názory a své vklady.
Když by jsi chtěla toto vyzkoušet tak můžeš no, ale asi by jsi to vydržela max. 2 dny a pak by jsi ihned letěla pro čokoládu-jojo-efekt , nebo by ti po měsíci začli odcházet vnitřosti. Nebo tato dieta je pro dívky, kterém nevadí, že jsou skoro celý den bez jídla a vydrží klidně hladovku týden, že si vezmou pouze 2 müsli tyčky za den. Nesmysl. Takže tady vám tady v tomto článku ukážu tak trochu nesmysly, které můžete, či nemusíte vyzkoušet.

!VAROVÁNÍ: holky nezkoušejte to radši, poukazuje to na "nějaké" holky které se zbláznili.

pod perexem

Omlouvám se...

17. března 2012 v 9:14 | Christinne |  Everything
Ahoj, chci se omluvit za to že jsem během týdnu nic nepřidala, protože je to kvůli škole. Moc nestíhám, takže nemám čas sem dát ani jeden článek:/ Ještě v pondělí píšem písemku tak to je taky výborný no...:/
No ale asi odpoledne sem přidám asi články ;)
jsem tlustá!:(

10.3.2012

10. března 2012 v 15:01 | Christinne |  Christina
Znovu Vás zdravím!
Dneska ráno jsem si šla koupit boty. Ale na podpatku! Ráno zde, kde bydlím jsou trhy v sobotu ve městě, ale stejně jsem měla namířeno do jednoho butiku s boty. Město bylo narváno, nesnášim když to tam je přeplněný.
Ráno jsem vstala asi kolem 9:00 a šla jsem.
Vybírala jsem a nemohla jsem najít ... samý krásný neměli na mojí nohu...:/
Ale pak teprv sestra mi ukázala že i na podpatkách mají na druhé straně a já tam našla takový krásný,šedý a s trochu vysokým podpatkem!:D Ale ne, na jehlách, takový střední, ale trochu vyšší.
Fotku sem dám asi v průběhu týdne, protože se mi nechce hledat USB kabel od mobilu...jo jsem hodně lína:/:D
Dnes...musim se učit...ten Zemák. Asi sem nepřidám dnes žádný článek. Ale už musim s tim blogem začít něco dělat, aby se třeba zlepšila návštevnost a lepší blog :D Jako myslim obsah článků apod.


Tak možná sem přidám večer nějaký článek, ale ještě nevím. Tak se mějte;)


Christina

Dnešek :/

9. března 2012 v 12:37 | Christinne |  Christina
Ahoj...Takže dneska budu muset jít na doučování matiky:/ Matika mi totiž nejde:/ Od září jsem nastoupila na šestileté gymnazium a je to tam těžký. Teda pro mě...matika je pro mě horor, ale musim říct, že v druhym pololetí mam ze 2 písemek (třetí jsem nepsala) mam dvě 3 ! A to jsem za to ráda! Protože hnedka po prázdninách v pondělí píšeme písemku ze složení trojúhelníků pomocí tháletovy kružnice. Já to už umim a chápu tohle, ale máma mi to nakázala, že tam musim. Ale nejhorší na tom je, že to mam 2km od domu. A asi 500m do kopce :D To bude zábava no. Máma mě tam nechce dovízt. Ať se prej projdu, ale zas pak pro mě dojede, takže to je OK.
Mam to ode 4:/ Takže teď ještě zkouknu nějaký filmy, najim se :D a půjdu se připravovat, protože celková moje úprva a příprava je tak 1 hodina - žehlení vlasů , nalíčit se ... je to otřesný. Ale pak aspoň je nějakej ten normální výsledek.
Nádherné že?! :X
Takže nyní chodím do 1.C-Prima , poté budu chodit do Sekundy a pak nevim jak to je dál.
Ale chci jít na vysokou. Ale o tom radši nebudu přemýšlet, protože hlavně to tady na gymplu budu muset zvládnout. Chtěla bych vystudovat žurnalistiku. A pak vydávat svůj časopis o módě jako je třeba ELLE, ale to by byla těžká práce. Ale chtěla bych to jednou dokázat:)

No a teď se teda ještě musim jít naučit zeměpis, protože z dvou minulých písemek jsem dostala 5,5 :/
Tak si to musim opravit zkoušením aspoň na 3 :/ Ach jo...Už nám končí prázdniny...uteklo to tak hrozně rychle...Těším se na letní, ale ty určitě také utečou rychle...Utíká vše ryc
hle a brzo mi bude 18 :D :/

No tak se mějte já si jdu zkouknout nějakej film a jdu se učit. Asi večer nepřidám článek .

-

Christina

Akné, aneb když se pupínky množí!

9. března 2012 v 11:38 | Christinne |  Kosmetika

Akné zná každá mladá dívka, dokonce i kluci.
Dívky se je snaží zakrýt make-upy nebo nějakými korektory.
Ale to také není dobrý nápad, protože u nějakého typu pleti, by se mohl problém zhoršit.

*celý článek

Good Evening

8. března 2012 v 20:02 | Christinne |  Everything
Takže ještě dneska to zakončím tímto krátkým článkem.
Teď si půjdu omejt vlasy a zalehnu do postele s notebookem a budu koukat asi na Stmívání-Zatmění, nebo zkouknu nějaký díly Gossip Girl nebo Pretty Little Liars.
Jsem totiž docela unavená ze dneška, protože ze včerejška na dnešek jsme šli spát asi v 1 a vstávali s kámoškou v 7 :D, protože jsme jeli nakupovat do Hradce.
Musím vymyslet, co sem dám zítra za článek, ale asi nějaký článek o péči o vlasy nebo účesy apod.
Jo...tahle fotka je z konce prázdnin.
Mmm...když si vzpomenu na prázdniny♥^^ Zažila jsem spoustu krásných zážitků ale i pěkně posraných!:S Ale vlastně:) Můžu si za všechno taky sama...facebook....ach ty vztahy :D
To jsem byla tak krásně hubeňoučká :D
Ale tak jako nejsem tlustá, teda aspoň hodně lidí mi to říká, ale já si o sobě myslím že už začínám bejt tlustá, protože se hrozně přecpávám :D Ještě že chodim do fitka:D :)

Tak se mějte ;)

Christina


Ahoj jmenuji se...

8. března 2012 v 18:35 | Christinne |  Christina
Takže...
Takže Ahoj!
Je mi 14 let, jmenuji se Kristýna Košťáková a bydlím v Jičíně a ostatní ti řikat nebudu;* :D
Budu ráda když si mě přidáš na facebooku : https://www.facebook.com/profile.php?id=100000306408588 .
Budete si myslet že jsem blázen že budu mít brzo 2000 přátel ale většinu znám osobně, poté z xteenu, nějaké ze skypu a ten zbytek si mě přidali oni. Nesnáším "fejky". Buď to jsou úchyláci nebo škaredý lidi nebo já nevim co :D Já si jako o sobě rozhodně nemyslim že jsem kráska, ale ty lidi, který si tvoří tyto profili jsou doopravdy magoři. A nebo existují takové "holčičky", které jsou trapné kvůli tomu, že nemají kluka, tak si vytvoří nějakého, zkopírujou fotku, třeba kluka z Ameriky a dělaj že je to jejich miláček :D Ubohost.
Ale teď k tématu. Vlastně žádné téma, teprv se seznamuji s blogem, spíše s Vámi.
Je to osobní blog a ne ty "blogíčky" o celebritách nebo ty trapný jak maj malý děti. Musim podotknout, že nějaké blogy o celebritách jsou dobré. Musí mít dobrého majitele:)
Design jsem si vytvořila bohužel na začátek sama:D Já vím, katastrofa...když já měla blogy o celebritách a těch blbostech když jsem byla mladši tak musim přiznat, že jsem se v tom trochu orientovala:D Ale teď zase musim začít. Nesmím se vzdát tohoto blogu.Nesmím, protože já jsem úplně příšerně líná! Byla jsem rozhudnutá asi před měsícem, že chci osobní blog.
Design jsem už začla dělat, ale než jsem ho dodělala, to byla taky doba. Já totiž třeba koukám na notebooku na filmy a tak, ale jsem bohužel závislá na facebooku. No docela jsem se už rozepsala:D
Ale to nevadí, takže teď jsem třeb dám jednu svou fotku a budu je sem přidávat časem.

Další info (to mě jen tak napadlo:D)
....